Представниць університетів України запрошують на міжнародний проект у Польщу

Оголошено конкурс на грант для участі у міжнародній конференції у Варшаві.

Подія: міжнародний проект ЄС - європейської «Women in Tech Summit» (27-28 листопада, Варшава, Республіка Польща).

Для кого: студенток, аспіранток та жінок - молодих учених України

Сфери наукової діяльності: автоматики, робототехніки, електроніки, мехатроніки, телекомунікацій, ІТ.

Дедлайн реїстрації: 25 вересня.

Організатори: Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського виступає координатором від України в організації участі представниць університетів України в зазначений міжнародній конференції.
Для забезпечення участі представниць університетів України європейський проект виділяє 120 грантів.
Грант включає в себе: оплату транспортування учасниць із Києва до Варшави та із Варшави до Києва, проживання в готелі у Варшаві, харчування під час заходів конференції.
Умови конкурсу на отримання гранту розміщено на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://www.upc.kpi.ua