Компанія Valrom презентувала себе студентам ВНТУ

Генеральний директор міжнародної виробничої компанії Vlarom познайомився з майбутніми працівниками - студентами ВНТУ.

20 вересня 2018 р. студенти ВНТУ зустрілись з Ене Адріаном Еміл - генеральним директором підрозділу Valrom в Україні. Він розповів присутнім про виробничі потужності компанії, які знаходяться у багатьох країнах Європи: у Польщі, Італії, Іспанії та ін. Сфера діяльності: виробництво, імпорт і продаж труб і фітингів з термопластичних матеріалів, які застосовуються для мереж водо- і газопостачання, а також для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації.

Український персонал компанії навчається за кордоном, зокрема - у Польщі та Італії. Бажаючих пройти практику підприємство забезпечує відповідними умовами роботи та проживання.

Більше про компанію: http://www.valrom.com.ua/index.php

Адеса: Вінниця,
Вінницька обл., Тиврівський р-н, 23320 смт. Сутиски, вул. Вінницька, 49
Телефон: +38 04355 2-83-69
Факс: +38 04355 3-37-68

Фотозвіт презентації роботавця - ТОВ "Валром Україна" (Valrom) - від 20 вересня 2018 р.