EnglishRussianUkrainian

Молодих науковців та студентів ВНТУ запрошують на Польсько-український освітній семінар

Навчання і стажування у ПольщіУ Варшаві відбудеться освітній семінар для молодих спеціалістів та студентів з України для навчання і проведення наукових досліджень в польських ВНЗ.

Дата проведення Польсько-українського освітнього семінару у м. Варшаві: 04 – 08 лютого 2017 р.

Організаційний внесок: 175 Євро (проїзд, проживання та трьох разове забезпечується).
Кінцевий термін реєстрації: 02 січня, 2017 року.
Сертифікат про участь у освітньому проекті.

Цільова аудиторія: молоді спеціалісти з України, а також студенти, аспіранти і зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень у Польщі, а також особи зацікавлені даною тематикою.

Семінар організовується Університетом Кардинала Стефана Вишинського (Варшава). В рамках програми  передбачено:
- проведення воркшопів для здобуття  практичного досвіду щодо підготовки конкурентного пакету документів;
- ознайомлення учасників з правовими та організаційними моментами навчання та проживання в Польщі.

Програма освітнього семінару:
– презентація стипендіальних та грантових програм для навчання та проведення наукових досліджень у провідних польських ВНЗ (Студіум Східної Європи Варшавського університету) ;
– брифінг на тему легалізації перебування в Польщі та огляд основних правових та організаційних моментів навчання – легалізація документів, апостиль, нострифікація, переклади, вступна кампанія (Польська Академія Наук та Fundacja ADD);
– воркшоп: «Як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Очікування грантодавців від кандидатів» (Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці);
– семінар «Етична та соціальна відповідальність в науці» під керівництвом Університету Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві (UKSW);
– інтеграційні заходи та екскурсійну програма з оглядом об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО;

Приймаюча сторона забезпечує:
– проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Варшава-Львів;
– проживання на території кампусу університету;
– трьох разове харчування за програмою;
– методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали;
– екскурсійну програму Варшавою та інтеграційно-розважальні заходи;
– візову підтримку,
– сертифікат, що засвідчують участь у проекті.

Організатор: Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці та Університет Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві

Контакти: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: +380991820072 – асистент проекту Гребенюк Надія
+38 063 7886291 – менеджер освітніх проектів – к.ю.н. Інна Павлівна Яновська,

Навчання і стажування у Польщі

ПРОГРАМА
Польсько-український освітній семінар у м. Варшаві, 04 – 08 лютого 2017 р.
04 лютого, 2017 року (субота)
21.00 – збір групи на ж/д вокзалі у м. Львів. Транзит до Варшави.
_______________________________________________________________________________

05 лютого, 2017 року (неділя)
Ранкове прибуття до прибуття до Варшави.
Екскурсійна програма з оглядом обєктів історичної спадщини ЮНЕСКО.
12.00 – Поселення в готель на території кампуса університету.
13.00 – Обід
14.30 – Відкриття програми.
15.00 – семінар «Етична та соціальна відповідальність в науці» під керівництвом Університету Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві (UKSW).
19.30 – Вечеря.
20.30 – Інтеграційний вечір.
Ночівля.
_______________________________________________________________________________

06 лютого, 2017 року (понеділок)
08.00 – Сніданок.
10.00 – Воркшоп: «Як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Очікування грантодавців від кандидатів» (Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці).
13.00 – Обід
15.00 – брифінг на тему легалізації перебування в Польщі та огляд основних правових та організаційних моментів навчання –легалізація документів, апостиль, нострифікація, переклади, вступна кампанія (Польська Академія Наук та Fundacja ADD).
Вільний час.
19.30 – Вечеря.
Ночівля.
_______________________________________________________________________________

07 лютого, 2017 року (вівторок)
08.00 – Сніданок.
10.00 – Презентацію стипендіальних та грантових програм для навчання та проведення наукових досліджень у провідних польських ВНЗ (Студіум Східної Європи Варшавського університету) .
Відьний час у Варшаві.
21.00 – Збір групи. Транзит до Львова.
_______________________________________________________________________________

08 лютого, 2017 року (середа)
Ранкове прибуття до Львова.
_______________________________________________________________________________

Увага: в прогамі можливі зміни.

Друк PDF

picture02.jpg