На курси по Java та .NET запрошує ЕПАМ

ВНТУ, курси програмування, EPAM University Programs, EPAM  Java та .NETВосени на кафедрі КСУ ВНТУ відбудуться курси програмування в рамках EPAM University Programs.

Програми курсів: 1) мова програмування Java та 2) програмна платформа .NET

Реєстрація:
- .NET до 29.09  https://www.training.epam.ua/Registration/Registration/1928
- Java до 04.10    https://www.training.epam.ua/Registration/Registration/1935

Кого запрошують? Запрошують усіх бажаючих, але відбудеться відбір згідно з описаними нижче вимогами.

Опис напрямку курсів:
1) .NET - це програмна платформа компанії Microsoft, яка має широку інфраструктуру, набори класів на всі випадки життя, величезну систему документації та засоби розробки. Програма підготовки за напрямком .NET - це перший крок до участі в розробці прикладних програм корпоративного рівня: Business Process Management, eCertification management, Business Information Management, Insurance.
Вимоги до необхідних знань та вмінь:
- технічна освіта
- мінімальний рівень знання англійської мови - не нижче середнього (Intermediate або B1);
- аналітичне мислення і здібності вирішувати нестандартні задачі;
- грунтовні знання алгоритмів, стуктур даних, ООП, SQL та основ баз даних
- досвід програмування на будь-які мові
- впевнені знання C#.

2) Java - це мова програмування та програмна платформа, яка широко використовується під час розробки програмного забезпечення для самих різних комп'ютерних платформ: від вбудованих пристроїв і мобільних телефонів, до корпоративних серверів і суперкомп'ютерів. За даними компанії Oracle у всьому світі налічується більше 9 мільйонів Java-розробників. Програму підготовки розраховано на слухачів, які мають навички програмування та чітке розуміння принципів ООП.
Вимоги до необхідних знань та вмінь:
- технічна освіта
- аналітичне мислення і здібності вирішувати нестандартні задачі;