EnglishRussianUkrainian

Студенти-радіотехніки ВНТУ – в гостях у Вінницької телевежі

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВ листопаді 2016 року студентів ВНТУ запросили на практичне заняття, яке відбувалось на  одному з підприємств Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення України. Студенти зблизька побачили телевежу - вражаючу конструкцію висотою 354 м зі сталевих труб діаметром 2 метри і ліфтом всередині!

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВінницька філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення України є базою для філії кафедри радіотехніки ВНТУ.  Тому саме сюди завітали з навчальним візитом студенти четвертого курсу бакалаврського напрямку 6.050901 – Радіотехніка та  викладачі ВНТУ - Коваль К. О., к. т. н., доцент, та Савицький А. Ю., к. т. н., ст. викл. Екскурсанти ознайомились з історією - від початку будівництва до сьогодні, дізнались про технологію спорудження щогли та  масо-габаритні параметр телевежі, про особливості конструкції передавальних антен різного призначення. Крім того, студентам детально розповіли про практичні аспекти способів передавання телевізійних та радіопередач від студій до передавальних центрів та про те, як вдосконалювалась передавальна техніка.

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВ апаратній залі студенти побачили
- потужні передавачі типу АТРС 50/5 - дізнались про їх конструкцію та особливості роботи з синтезу, підсилення, перетворення та стабілізації носійних сигналів,
- потужні генераторні лампи,
- пристрої складання відео і звуку, антенні перемикачі тощо.

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальПрацівники телевежі розповіли про організацію функціонування та контролю параметрів сигналів радіо- та телевізійних передавачів, про схеми складання потужності радіосигналів ДМХ та УКХ діапазонів. Особливо зацікавила слухачів апаратна - спеціальне приміщення для трансляції цифрового телебачення, в якому студенти дізнались про технології та апаратуру цифрового телебачення формату Т2.

- Завдяки відвідуванню реальнодіючого підприємства наші студенти мають можливість отримати глибокі практичні знання зі сфери застосування теоретичних знань, отриманих в стінах університету, - вважає Костянтин Коваль, доцент кафедри радіотехніки ВНТУ. -  Тому співпраця з провідними компаніями  радіотехнічного напрямку - один з пріоритетів роботи кафедри. Висловлюємо вдячність голові Вінницької філії РРТ  та начальнику цеху №2 Вінницької філії РРТ за організацію якісного та змістовного заняття з метою навчання нового покоління фахівців у галузі радіотехніки.

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВ жовтні 2016 р. студенти третього та четвертого курсів за напрямом підготовки радіотехніка, за особистою домовленістю завідувача кафедри ІНВ Коваля К. О., відвідали базову станцію одного з провідних мобільних операторів України. Для них було проведено детальну ознайомчу екскурсію щодо основ практичного функціонування та оснащення подібних сучасних об’єктів мобільного зв’язку. Зокрема студенти побачили антенно-фідерні системи, приймально-передавальне обладнання, енергоживлення об’єкту тощо.

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, Коваль

Друк PDF