Компанія ONSEO набирає стажерів в напрямку Microsoft і Azure

Студентів ВНТУ запрошують на зустріч з потенційним рободавцем - компанією ONSEO.Студентів ВНТУ запрошують на зустріч з потенційним рободавцем - компанією ONSEO.

Подія: презентація та набір на курси компанії ONSEO.

Дата: 4 жовтня 2018 р. (четвер)
Час: 14:30
Місце: ГУК 222

"Якщо ти маєш бажання отримати досвід розробки програмного забезпечення у реальних проектах, скористайся можливістю, яку пропонує тобі компанія ONSEO у своїй програмі наставництва: ми набираєм стажерів.

ONSEO:
Ми круті в області Microsoft і Azure. Ми знаємось на React: ми були Gold Sponsor на Vinntisa JS цього літа, а зараз проводим безкоштовні MeetUp-и по ReactJS в IHUB-і на Пушкіна,11. Ми ділимось знаннями в нашій Main Academy.

У нас десятки Java і С# інженерів з шаленим досвідом – ми пишемо все: від навантажених серверів, до легких мобільних клієнтів.

Ми пишемо софт для sports betting для світових лідерів. Ми пишемо ігри і це весело)) Ми працюємо, з Австралією, Англією, Ізраїлем ...

Ми дружні і ми створили чудове місце, де можна навчиться. До всього у нас молодий колектив і можна «постояти на голові»."

До зустрічі,
Твої майбутні наставники і, хто зна, може й колеги.