Вакансія Слюсар КВПіа - на потужному підриємстві у Вінниці

Робота - вакансія Слюсар КВПіа для студентів ВНТУ, ВінницяТОВ "Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2" пропонує вакансію "Слюсар КВПіа" для студентів та випускників ВНТУ.

ТОВ "Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2" - потужна компанія, що входить до групи компаній вертикально-інтегрованого агропромислового холдингу "УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО".

У компанії для студентів та випускників ВНТУ факультету автоматики/машинобудування відкрито вакансію слюсаря КВПіА.

"Якщо ви - відповідальний, ініціативний, маєте високий рівень самоорганізації, бажаєте працювати і розвиватися у компанії однодумців та професіоналів, тоді саме для вас відкрита наша вакансія слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики".

Основні задачі:

ремонтує, регулює, випробовує, проводить монтаж і наладку складних електромагнітних, електродинамічних, тепловимірювальних, автоматичних та інших пристосувань.

Вимоги:

знання принципів будови і роботи систем автоматизованого управління технологічним процесом (АСУТП);
    принцип роботи системи дистанційного контролю температури (СДКТ); способи регулювання і градуювання приладів і апаратів та правила знімання характеристик при їх випробовуванні;
    3 група допуску по електробезпеці;

Компанія пропонує:

офіційне працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії;
    медичне страхування;
    гідний рівень оплати праці
    можливість професійного розвитку;
    місце роботи - вул. Гагаріна, 6б ,смт. Десна, Вінницької області

графік роботи позмінний (1 зміна 8:00-20:00, 2 зміна 20:00-8:00, два дні вихідних).

Більш детальна інформація: тел. 068-949-06-33, менеджер з персоналу Ірина Яворська