EnglishRussianUkrainian

Transparency International запрошує студентів, майбутніх лідерів, у антикорупційну школу

Transparency International School (TIS), 2017У 2017 році Transparency International School (TIS) продовжує щорічне антикорупційне навчання молодих громадян України. Учасників антикорупційної школи познайомлять з новітніми прийомами боротьби з корупцією та надихнуть спробувати реалізувати свої ідеї на практиці.

Transparency International School-2017 відбуватиметься протягом 10-16 липня 2017 року у Вільнюсі, Литва.

Ретельно відібрані студенти матимуть 7 високоінтенсивних днів навчання від провідних антикорупційних професіоналів, що пов'яжуть теорію з практикою і допоможуть молодим лідерам набути кращих навичок в боротьбі з корупцією. Учасники слухатимуть лекції, братимуть участь у семінарах, тренінгах, екскурсіях. Це дасть їм можливість поєднати міжнародний та місцевий досвід у даній сфері й спробувати нові, досі не відомі загалу, методи і технології.

Додаткова інформація про школу:
- лекції проводяться в студентському містечку університету Миколаса Ромеріса;
- зазвичай всі учасники розміщуються в гуртожитку університету і ділять кімнату з іншим студентом тієї ж статі.

Терміни:
- подача заявок на стипендії - до 1 травня 2017 року,
- почада заявко для НЕ стипендіальних заявок - до 15 травня 2017 року.
Не-стипендіальні заявки приймаються на постійній основі.

Вимоги до учасників:
- мають бути студентами старших курсів, аспірантами і молодими фахівцями;
- вік - до 35 років;
- навчатись у  державних, приватних, неурядових та академічних навчальних закладах.

Вартість курсу становить 600 євро і включає:
- плату за навчання,
- навчальні матеріали,
- проживання,
- харчування,
- позакласні заходи.

Варіанти стипендій:
- повні стипендії: покривають міжнародні транспортні витрати, навчання та проживання;
- часткові стипендії.

Список країн, представники яких мають право на отримання повних або часткових стипендій: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Болгарія, Данія, Естонія, Фінляндія, Грузія, Ісландія, Латвія, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Швеція, Туреччина і України.

Більше інформації про Transparency International School (TIS), про реєстрацію учасників та про сплату реєстраційних внесків: див. http://www.trainingsnews.com/transparency-international-school-on-integrity-tisi-2017-in-vilnius-lithuania/

Додаткові питання або труднощі щодо онлайн-заявки? Звертатись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Офіційний веб-сторінка TIS: http://transparencyschool.org/

Друк PDF