Компанія Soft-розробник знайомилась зі студентами ВНТУ

ONSEO, працевлаштування студкнтів ВНТУСтуденти ВНТУ, якщо стануть програмістами ONSEO, отримають гідну зарплату і навіть оплачений квиток у тренажерний зал!

4 жовтня 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулось знайомство студентів з компанією ONSEO.
Спікер - Юрій Денисенко, інжиніринг директор:

"Onseo - це soft компанія розробник ПЗ повного циклу.
Ми створюємо ігри для різних платформ: ПК, Mac, Web, iOS, Android, а також для соціальних мереж. Маючи 15-річний досвід роботи в цій галузі, Onseo готова допомогти розробникам приєднатися до команди фахівців у створенні та виробництві найвищого класу випадкових, мобільних та соціальних назв."

"Крім того, інженери Onseo є експертами з розробки програмного забезпечення на стороні сервера. Сучасні ігри та, зокрема, соціальні ігри вимагають великого комплексу програмного забезпечення на задній панелі, рішення для роботи в режимі реального часу на рівні підприємства, здатні обробляти мільйони щоденних користувачів, керувати обліковими записами, аналізувати дані та керувати ними тощо. Рішення є одним із ключових елементів успіху для наших продуктів."

ONSEO забезпечу:

- комфортний офіс, чудові умови праці, сучасну та затишну кухню з печивом, мед та інші смачні речі та теплу дружню команду;
- дійсно хороша команда та демократичне управління;
- заробітна плата визначається за результатами співбесіди;
- медична страховка;
- оплачувана відпустка по хвороби та відпустку на 24 календарні дні;
- курси англійської мови;
- оплата за сезонний квиток до тренажерного залу

Більше про компанію: див. сайт http://www.onseo.biz/

Короткий фотозвіт презентації ONSEO 04.10.18