Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Екскурсія на Писарівську сонячну електростанцію для студентів ВНТУ

  • Автор: Super User

Студенти 1-го курсу факультету енергетики ВНТУ відвідали сонячну станцію поблизу Калинівки.Студенти 1-го курсу факультету енергетики ВНТУ відвідали сонячну станцію поблизу Калинівки.

26 вересня 2018 року для півтора десятка студентів факультету енергетики відбулась екскурсія на Писарівську сонячну електростанцію ТОВ "ВінСолар". Як працюють сонячні панелі та електроустаткування розповідав черговий диспетчер - Олександр Іванович, а також Захаров Василь Володимирович, викладач ВНТУ, організатор екскурсії.

Потужність сонячної електростанції - 2,5 МВт. Електроенергія виробляється за допомогою косостоячих модулів з фотоелементами. Також на території станції є кілька поворотних модулів, які повертаються згідно з положенням сонця та показниками міні-метеостанції. Недоліками поворотних модулів є їхня висока вартість, залежність від вітру та висока ймовірність виходу з ладу механічних частин. Перевага - здатність максимально ефективно використовувати світловий день для генерування електроенергії.

Обслуговують електростанцію двоє-троє осіб, які мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи. Саме тому диспетчер Олександр Іванович порадив студентам-першокурсникам максимальну увагу приділяти отриманню практичних навичок та досвіду роботи в умовах реальних підприємств.

Короткий фотозвіт з екскурсії студентів ФЕЕЕМ на сонячну електростанці ТОВ "ВінСолар" у с. Писарівка Калинівського району Вінницької області:

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна