Компанія 3D GENERATION провела презентацію навчальної програми у ВНТУ

Презентація 3D Generation для студентів ВНТУ24 жовтня 2018 р. відбулася  презентація компанії 3D GENERATION за підтримки Інституту інтеграції навчання з виробництвом.

Перед студентами ВНТУ, які вирішили спробувати себе у 3d-графіці, виступив IGOR LEVKOVICH - директор Вінницького відділення компанії 3D GENERATION. Він запросив присутніх скористатись шансом, який надається талановитим та наполегливим.

Компанія  3D GENERATION проводить набір на 2-місячне спеціалізоване навчання та кидає виклик для тих, хто готовий швидко навчатися, добре заробляти, ставати експертом в сфері 3D-моделювання та 3D-технологій.

Для кого пропозиція: для усіх охочих, не залежно від рівня наявних навичок.

Щоб зареєструватись на навчання чи отримати відповідадь на своє запитання, телефонуйте +38 093 886 68 44

Короткий фотозвіт з презентації 3D Generation у ВНТУ 24.10.18.

До речі! Серед фотографій - модель з оригіналом (ні, краще оригінал із своєю моделлю). Деталізація та якість вражає!