Пізнавальна екскурсія студентів-енергетиків на ДП "Електричні системи"

Під час екскурсії відбулось взаємне знайомство між ДП "Електричні системи" та студентами ВНТУ.

24 жовтня 2018 р. відбулася екскурсія групи першокурсників факультету ЕЕЕМ на Державне підприємство "Електричні системи". Разом зі студентами підприємство оглядали викладачі - доц. Бабенко О.В. та ст. викл. Захаров В.В.

Державне підприємство «Електричні системи» - нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів. Група екскурсантів побувала як у виробничих, так і в тренувальних цехах. Усіх здивувало, як колишній старий корпус 45-гозаводу перетворився на сучасне підприємство європейського рівня.  Приємно вразила організація виробничого процесу, де всі ланки чітко узгоджені між собою. Зараз у вінницькому виробничому підрозділі підприємства працює 1300 працівників, що включають працівників виробництва та інженерно-технічний персонал.

Короткий фотозві з екскурсії на ДП "Електричні системи" 24.10.18.