EnglishRussianUkrainian

Стипендії на на вчання пропонує Ісламська Республіка Іран

Ісламська Республіка Іран, навчання і стипендії в Ірані для студентів, аспірантівІсламська Республіка Іран надає стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік українським студентам та молодим вченим.

Щоб здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, магістра, а також - наукового ступеня доктора філософії, необхідно подати наступні документи:
-    Копія закордонного паспорту, до закінчення терміну дії якого має залишатися, мінімум, шість місяців від дати подачі заяви;
-    Попередні документи про освіту, які мають бути завірені Посольством http://kiev.mfa.ir/;
-    Медичні довідки про стан здоров'я;
-    Два рекомендаційні листи від викладачів;
-    Заповнена заява-анкета для отримання візи;
-    Заповнена заява-анкета на призначення стипендії. Документи мають бути перекладені на англійську мову.

Усі вищезазначені документи подаються до Посольства Ісламської Республіки Іран в якомога стисліші терміни не пізніше 27 січня 2017 року.

Додаткова інформація щодо вимог до кандидатів:
Максимальний вік заявників на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра - 22 роки;
Максимальний вік заявників на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра - 26 років;
Максимальний вік заявників на здобуття наукового ступеня доктора філософії-31 рік;

Усі заявники мають мати високі здобутки у навчанні.

Друк PDF

molodoj_predprinimatel.jpg