Тренінг "Критичне мислення" відбувся для студентів ВНТУ у межах Навчальної практики

Тренінг Критичне мислення, ВНТУ, 25.10.18Студенти ВНТУ навчалися прийомам критичного мислення, щоб ефективно орієнтуватись у потоці інформації.

25 жовтня 2018 р. студентів ВНТУ було запрошено на тренінг "Критичне мислення". Прийшли на тренінг небагато учасників, однак вони, на відміну від інших, отримали шанс навчитись критично опрацьовувати інформацію і усвідомлено керувати своїми вчинками.

На початку тренінгу учасники познайомились з так званою "ромашкою Блума": системою запитань, які препарують інформацію на складові для того, щоб врешті критично оцінити - вона істинна/не істинна, корисна/не корисна, де у ній факти, а де емоції та маніпуляції.

Наступний крок: напрацювання умінь ставити питання, які допомагають аналізувати дані та синтезувати нове знання. Тренінговими текстами були народні казки, які, крім усього, розважили присутніх та познайомили з досі незнайомими історіями-притчами.

На завершення учасники зіграли у гру "Такнішки" ("Данетки"), щоб застосувати свої новонабуті навички на практиці.

За результатами тренінгу визначилась учасниця, яка показав себе найкраще у двох завдання - Ольга, студентка 1-го курсу інституту екології. Вона отримала невеликий комічний сувенір.

Короткий звіт з тренінгу "Критичне мислення" 25.10.18.