Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Тренінг "Критичне мислення" відбувся для студентів ВНТУ у межах Навчальної практики

  • Автор: Super User

Тренінг Критичне мислення, ВНТУ, 25.10.18Студенти ВНТУ навчалися прийомам критичного мислення, щоб ефективно орієнтуватись у потоці інформації.

25 жовтня 2018 р. студентів ВНТУ було запрошено на тренінг "Критичне мислення". Прийшли на тренінг небагато учасників, однак вони, на відміну від інших, отримали шанс навчитись критично опрацьовувати інформацію і усвідомлено керувати своїми вчинками.

На початку тренінгу учасники познайомились з так званою "ромашкою Блума": системою запитань, які препарують інформацію на складові для того, щоб врешті критично оцінити - вона істинна/не істинна, корисна/не корисна, де у ній факти, а де емоції та маніпуляції.

Наступний крок: напрацювання умінь ставити питання, які допомагають аналізувати дані та синтезувати нове знання. Тренінговими текстами були народні казки, які, крім усього, розважили присутніх та познайомили з досі незнайомими історіями-притчами.

На завершення учасники зіграли у гру "Такнішки" ("Данетки"), щоб застосувати свої новонабуті навички на практиці.

За результатами тренінгу визначилась учасниця, яка показав себе найкраще у двох завдання - Ольга, студентка 1-го курсу інституту екології. Вона отримала невеликий комічний сувенір.

Короткий звіт з тренінгу "Критичне мислення" 25.10.18.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 150 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна