Презентація роботодавця: Укрсиббанк запрошує на роботу студентів ВНТУ

Робота в Укрсиббанку для студентів ВНТУ, презентація роботодавця, 2018Представники Укрсиббанку презентували студентам ВНТУ компанію та вимоги до працівників.

31 жовтня за підтримки Інституту інтеграції навчання з виробництвом відбулась  презентація потенційного роботодавця - банку UKRSIBBANK. На презентацію завітали студенти університету, які здобувають спеціальність на факультеті менеджменту та інших. До них звертались спікери: Вячеслав Даценко, начальник відділу інформаційної довідки, випускник ВНТУ, та Юлія Ковальчук, спеціаліст з підбору персоналу.

Спочатку студенти дізнались про особливості роботи банку як частини світової фінансової групи BNP Paribas. Далі представники компанії розповіли, як працівники взаємодіють з клієнтом від моменту його звернення до завершення розмови. Також вони пояснили, у чому полягають переваги працевлаштування у банку: офіційне оформлення, гідна зарплата, повний соціальний пакет, гнучкий графік (що важливо для студентів) та ін. (див. фото нижче).

На завершення усі присутні отримали інформацію до кого і куди звертатись, якщо виникне бажання стати частиною Укрсиббанк - потужного українського банку з 200-літньою європейською історією (див. фото нижче).

Короткий фотозвіт з презентації роботодавця - UKRSIBBANK, ВНТУ, 31 жовтня 2018 року.

Робота в Укрсиббанку для студентів ВНТУ, презентація роботодавця, 2018 Робота в Укрсиббанку для студентів ВНТУ, презентація роботодавця, 2018