Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Профорієнтація, презентації та форс-мажор на Дні відкритих дверей ВНТУ 2018!

  • Автор: Super User

Профорієнтаційне тестування - додаткова можливість, яку надає школярам ВНТУ та міський центр зайнятості на Дні відкритих дверей.

17 листопада 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся День відкритих дверей. На захід завітали учні міських шкіл, а також - випускники районних шкіл Вінницької області.

Форс-мажорні обставини - повне знеструмлення мікрорайону - ледве не перешкодили знайомству школярів з технічним університетом. Однак організатори перемогли обставини, і урочиста перша зустріч таки відбулась!

Про особливості вступної кампанії гості університету дізнались з виступу відповідального секретаря приймальної комісії Наталі Ляховченко. Керівники факультетів та проректори описали актуальність та перспективність спецільностей, які надаються ВНТУ.

Абітурієнтам надали дві можливості для визначення своєї майбутньої спеціальності. Спершу вони оглянули презентації факультетів, які демонстрували свої найбільші досягнення у різних напрямах - від перемог у спорті до перемог у світових олімпіадах та конкурсах. Крім того, гості побачили реальні технічні проекти, створені студентами та викладачами.

Також школярі отримали можливість пройти профорієнтаційне тестування. Тестування проводилось на основі програми, наданої Вінницьким міським центром зайнятості. Фахівці центру пояснювали усім охочим - і школярам, і студентам, і батькам - важливість серйозного та виваженого підходу до обрання напрямку майбутньої діяльності. Після тестування надавались професійні консультації та поради.

Навантажені корисною інформацією про вступну кампанію-2019, про спеціальності ВНТУ та про свої професійні здібності школярі залишили навчальний заклад. Сподіваємось побачити їх у ВНТУ наступного гарячого вступного літа!

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна