Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Тренінг "Активна життєва позиція" – із використанням технічного інтелекту

  • Автор: Super User

Студенти ВНТУ вчились розробляти благодійний проект на користь міської громади.

19 листопада 2018 року у Вінницькому національному технічному університет відбувся тренінг "Активна життєва позиція" у межах дисципліни "Навчальна практика". Протягом менш ніж години студенти розробляли проекти, які зроблять місто кращим, а окремі верстви населення –  навіть дещо щасливішими.

Учасники тренінгу ознайомились з методикою генерування та розробки благодійних проектів, які пропонуються кафедрою ІНВ ВНТУ.

Спершу, подумки оглянувшись довкола, вони виокремили дві проблеми, що їх зацікавили і стимулювали до праці:
1)    проблема відсутності сортування сміття – автор Валентин;
2)    проблема обмежених занять спортом у дітей в сиротинці – автор Володимир.

Для аналізу ситуації вони застосували так зване дерево рішень – своєрідний граф, основними двома розгалуженнями якого є вітка причин і вітка наслідків. Міркуючи над створенням цього дерева, учасники тренінгу глибше зрозуміли проблеми і окреслили шляхи їхнього розв’язку.

З врахуванням особливостей ситуації, переліку причин та наслідків, а також згідно з методикою SMART-цілі, студенти сформували лаконічні, вимірювані, реалістичні, визначені у часі цілі і завдання, які потрібно вирішити на шляху до мети.

На завершення відбувся міні-мозковий штурм з генерування назв проектів. Орієнтовно, проект про сортування сміття отримав назву "Проблема сміття – по-новому", а проект про спорт для дітей, позбавлених батьківського піклування – "Спорт - сиротам".

Ефективно попрацювавши майже годину, учасники тренінгу оволоділи методикою розробки благодійних проектів. Тепер, як активні і відповідальні громадяни, вони зможуть долучитись до існуючих у місті проектів з благоустрою та підвищення якості життя вінничан.

Кафедра інтеграції навчання з виробництвом обов’язково підтримає і допоможе усім їхнім починанням!

Фотозвіт з тренінгу "Активна життєва позиція" 19.11.18.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 118 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна