Тренінг "Активна життєва позиція" – із використанням технічного інтелекту

Студенти ВНТУ вчились розробляти благодійний проект на користь міської громади.

19 листопада 2018 року у Вінницькому національному технічному університет відбувся тренінг "Активна життєва позиція" у межах дисципліни "Навчальна практика". Протягом менш ніж години студенти розробляли проекти, які зроблять місто кращим, а окремі верстви населення –  навіть дещо щасливішими.

Учасники тренінгу ознайомились з методикою генерування та розробки благодійних проектів, які пропонуються кафедрою ІНВ ВНТУ.

Спершу, подумки оглянувшись довкола, вони виокремили дві проблеми, що їх зацікавили і стимулювали до праці:
1)    проблема відсутності сортування сміття – автор Валентин;
2)    проблема обмежених занять спортом у дітей в сиротинці – автор Володимир.

Для аналізу ситуації вони застосували так зване дерево рішень – своєрідний граф, основними двома розгалуженнями якого є вітка причин і вітка наслідків. Міркуючи над створенням цього дерева, учасники тренінгу глибше зрозуміли проблеми і окреслили шляхи їхнього розв’язку.

З врахуванням особливостей ситуації, переліку причин та наслідків, а також згідно з методикою SMART-цілі, студенти сформували лаконічні, вимірювані, реалістичні, визначені у часі цілі і завдання, які потрібно вирішити на шляху до мети.

На завершення відбувся міні-мозковий штурм з генерування назв проектів. Орієнтовно, проект про сортування сміття отримав назву "Проблема сміття – по-новому", а проект про спорт для дітей, позбавлених батьківського піклування – "Спорт - сиротам".

Ефективно попрацювавши майже годину, учасники тренінгу оволоділи методикою розробки благодійних проектів. Тепер, як активні і відповідальні громадяни, вони зможуть долучитись до існуючих у місті проектів з благоустрою та підвищення якості життя вінничан.

Кафедра інтеграції навчання з виробництвом обов’язково підтримає і допоможе усім їхнім починанням!

Фотозвіт з тренінгу "Активна життєва позиція" 19.11.18.

На сайті один гість та відсутні користувачі