EnglishRussianUkrainian

КНР виділяє урядові стипендії для навчання в університетах Китаю

Навчання у Китаї, стипендії у КитаїВНТУ долучається до Програми стипендій Уряду КНР. Студенти університету матимуть змогу отримати стипендії на навчання в одному з 279 китайських університетів.

Список 279 університетів, які мають ліцензії на приймання іноземних студентів, можна знайти на сайтах:

Категорії навчальних програм: бакалавратура, магістри  докторантура, стажування з китайської мови або спеціальності.

Напрями навчання:
-    природничі науки;
-    технології;
-    агрономія;
-    медицина;
-    економіка;
-    право;
-    наука управління;
-    педагогіка;
-    історична наука;
-    література;
-    філософія;
-    мистецтвознавство та ін.

Які програми входять до проекту Стипендій уряд Китаю?
1)    Двостороння міжурядова програма стипендій уряду Китаю.
Двостороння програма стипендій уряду Китаю містить у собі повні й часткові стипендії, встановлені відповідно договорам щодо освітнього співробітництва й обмінів, підписаних між Китаєм та урядами, установами, навчальними закладами відповідних країн і міжнародними організаціями.
За цією програмою приймають бакалаврів, магістрів, докторатів, стажерів.
Претенденти подають заяви органам своїх країн, що займаються відправкою студентів  на навчання за кордоном.
2)    Програма самостійного набору китайськими вузами.
Повні стипендії, які надаються адміністративними освітніми органами рівня провінцій та автономних районів Китаю, і також китайськими вузами. Стипендії надаються  після відбору та набору кращих талановитих іноземних студентів.
За цією програмою приймають тільки магістрів й докторантів.
Претенденти подають заяви китайським вузам, що задіяні в цій програмі.
3)    Стипендіальна програма "Велика стіна".
Повні стипендії, запропоновані ЮНЕСКО ООН, використовуються для підтримки студентів та науковців з країн, що розвиваються, з метою навчання та проведення досліджень в Китаї.
За цією програмою приймають лише стажерів.
Претенденти подають заяву до Національних комісій своїх країн у справах ЮНЕСКО ООН.
4)    Програма студентського обміну між Китаєм та Євросоюзом.
Повні стипендії, запропоновані особам з країн-членів ЄС, метою котрої є заохоченні студентів з цих країн приїхати до Китаю для навчання та досліджень, щоб закріпити взаємне знайомство та співпрацю.
За цією програмою приймають бакалаври, магістри, докторанти, стажерів.
Претенденти подають заяви у Відділ освіти та культури Місії Китаю при ЄС.
5)    Стипендіальна програма Китай-AUN.
Повні стипендії, запропоновані асоціацією Університету АССЕАН мережі (AUN), з метою заохочення молодих студентів, викладачів, учених приїхати до Китаю, щоб закріпити взаємне знайомство та співпрацю.
За цією програмою приймають тільки магістрів й докторатів.
Претенденти подають заяви секретаріату асоціації Університету АССЕАН мережі (AUN).
6)    Програма Форуму тихоокеанських островів.
Повні стипендії, запропоновані громадянам країн Тихоокеанського регіону, з метою підтримки студентів, які мають бажання приїхати до Китаю для навчання та проведення досліджень.
За цією програмою приймаються бакалаври, магістри, докторанти, стажисти.
Претенденти подають заяви секретаріату Форуму тихоокеанських острів.
7)    Програма Всесвітньої метеорологічної організації.
Часткові стипендії надаються Всесвітньою метеорологічною організацією. Вони покривають плату за навчання, проживання й комплексне медичне страхування. Мета програми: заохочення студентів з різних країн світу, які цікавляться метеорологічними дослідженнями і прагнуть приїхати до Китаю для навчання та проведення досліджень. За цією програмою приймаються бакалаврів, магістрів, докторантів.
Претенденти подають заяву до Всесвітньої метеорологічної організації.

Терміни програм: включають в себе час навчання за спеціальністю і час на додаткове навчання китайської мови (підготовчі курси).

Мова навчання: китайська. До початку навчання учасники програм мають пройти курси навчання китайській мові тривалістю 1 рік і пройти перевірку.

Докладна інформація про умови програм та особливості подання заявок – див. буклет у форматі PDF (6,6 МБ).

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg