Передноворічне підвищення кваліфікації для працівників ВНТУ у Польщі та Італії

Польща та Італія очікує освітян та науковців на передноворічне підвищення кваліфікації.

Захід: МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ "INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM"

Термін: 17-23 грудня 2018 р.

Маршут: Краків – Флоренція – Варшава (Польща – Італія)

Дедлайн реєстрації: 12 грудня 2018 року

Тривалість програми: 7 днів

Чисельність групи: 10 учасників

Реєстрація: індивідуальні або групові заявки (у довільній формі) прохання надсилати на ел.адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  При поданні групової заявки можливі знижки на проживання та екскурсійну програму.

Інформація за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14

Більше інформації: - див. файл.

Програма:

-          прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних  польських, італійських та українських фахівців за напрямом «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;

-          ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;

-          міжнародна публікація (за бажанням);

-          отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 -108 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 -108 год.) – за потребою.

Вартість Програми підвищення кваліфікації – 550 євро, що включає: навчальний та ознайомлю­вальний модулі, Міжнародний диплом/сертифікат підвищення кваліфікації/стажування; проживання, харчування (сніданки та кава-брейки під час заходів), екскурсійна програма (2 оглядові екскурсії).

Вартість Програми міжнародного стажування (без трансферу, проживання і харчування) – 250 євро, що включає: навчальний та ознайомлювальний модулі, Сертифікат про міжнародне стажування, кава-брейки під час заходів, екскурсійна програма (2 екскурсії). Проїзд, проживання, харчування – сплачуються окремо.

Оформлення візи (за потребою) – забезпечується Програмою, вартість залежатиме від терміну та порядку оформлення і сплачується окремо.

Вартість Програми підвищення кваліфікації ВКЛЮЧАЄ трансфер (автобус) Київ-Краків та Варшава-Київ.

Для учасників Навчально-демонстраційної сесії (червень 2018 р.) – індивідуальна знижка 5%.