Новий хакатон - розробка ідеї для розвитку Вінниці «Інформер для міста»

Студентів факультетів автоматики (ФКСА), інформаційних технологій (ФІТКІ), інфокомунікацій (ФІРЕН) запрошують взяти участь у хакатоні від Вінницької міської ради.

Подія: хакатон «Інформер для міста».

Організатори: в рамках проекту «Всі з І4С» Громадська організація Подільська Агенція Регіонального Розвитку спільно з Вінницька міська рада та ВНТУ - Вінницький національний технічний університет.

Дата проведення: 09 грудня 2018 року з 10:30 до 18:30

Учасники: 25 осіб - студенти та інші бажаючі з навичками створення мобільних додатків.

Місце проведення: корпус ГУК ВНТУ - Вінницький національний технічний університет, за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95

Мета проведення: зробити мобільний додаток «Інформер» зручним інструментом для комунікації «влада – громада»

Реєстрація: бажаючим стати учасником хакатону - звертатись в ауд. 101а ГУК.

Впродовж 8 годин за підтримки менторів 25 осіб будуть розробляти свої ідеї для покращення використання сервісу мешканцями міста, а саме стосовно розробки бота для оперативної комунікації та зворотнього зв’язку в рамках сервісу "Інформер".

УВАГА! До хакатону можна долучитись у якості ВОЛОНТЕРА. Волонтери налагодять контакти, корисні для навчання та кар'єри, дізнаються про формат хакатону, про професійні уміння, важливі для програмістів, а також розвинуть навички роботи в команді та інші навички, які їм знадобляться у майбутньому.

Бажаючим бути волонтерами - звертатись в ауд. 101а ГУК або на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.