Вакансії на стажування для студентів 3-5 курсів у міжнародній ІТ-компанії

Робота для студентів, ІТ-спеціальність, вакансії, стажування, ВНТУCтудентів запрошують на стажування за двома напрямами - IT и DevOps. Вакансії цікаві для тих, хто навчається ІТ-спеціальностям на факультетах інформаційних технологій, автоматики, радіотехніки, а також менеджменту та екології ВНТУ.

Компанія Vimmi Communications Ltd. запрошує на стажування студентів 3-5 курсів. Стажування відбуватиметься у відділі служби підтримки клієнтів.

Сфера діяльності компанії
Компанія Vimmi Commnications Ltd. займається системами CDN (Conten Delivery Network), відео-трансляціями та OTT рішеннями. Компанія працює на ринку України понад 6 років. Vimmi надає послуги платформи CDN для Viasat та Кіївстар в Україні. Сайт компанії http://vimmi.net/

Стажування на системне адміністрування поділяється на дві категорії: IT и DevOps.

На стажуванні в IT вивчатимуться: комп'ютерні мережі, DNS, системи моніторингу серверів і сервісів, установку і налаштування серверів, технології віддаленого управління серверами, безпеку мереж і серверів, системи віртуалізації.

На стажуванні в DevOps вивчатимуться: усі вищепереховані навички в IT, а також автоматизація установки серверів, програмування (Bash, Python, PHP, Java), тестування ПЗ.

Після ознайомлення і вивчення навчального матеріалу в обов'язки стажера буде входити:
 - додавання метрик (скрипти)
 - налаштування відмовостійких систем
 - додавання, оновлення і підтримка систем інвентаризації
 - створення та налаштування віртуальних машин
 - пошук проблем в мережах, програмному та апаратному забезпеченні.

Перспективи після стажування:
 - великий досвід роботи з різними технологіями
 - можливість працевлаштування в сферах IT, DevOps, програмування.

Стажування у відділі служби підтримки клієнтів дасть можливість студентам:
 - навчитися працювати з клієнтами, вести бізнес переписку з клієнтами
 - ведення і підтримка технічної бази знань
 - моніторинг серверів на початкових рівнях

Вимоги до кандидатів
 - англійська мова
 - Linux, Ubuntu

Щодо вакансії на стажування у компанії Vimmi Communications Ltd. звертатись до Victoria Maguran, HR-manager, ел. пошта victoria.maguran[at]vimmi.net