EnglishRussianUkrainian

Який університет України має міжнародний сертифікат про систему управління якістю освіти?

На сьогодні сертифікат відповідності в освітній сфері отримав єдиний вуз України - КНТЕУ.

Міжнародний стандарт ISO 9001:2015 підтверджується спеціальним сертифікатом щодо   ефективності системи управління якістю на підприємстві чи в організації.

Система управління якістю - система, усі управлінські ланки якої працюють на 100% злагоджено і повністю контролюють якість процесів, що відбуваються у ній. Саме така система створена в Київському національному торговельно-економічному університеті. Національний орган України з сертифікації видав цьому навчальному закладу відповідний сертифікат.

В основу системи, яка працуює в університеті, покладені стандарти вищої освіти, розроблені колективом вишу за участю роботодавців України, в комплексі з європейськими підходами та базовими засадами Закону України "Про вищу освіту".

Джерело: МОНУ.

Друк PDF