EnglishRussianUkrainian

Аукціон проектів для покращення Вінниці

конкурс проектів, ВінниціТриває другий конкурс проектів, започаткований ФГ «Подільська громада». Взяти участь у конкурсі мають можливість громадські організації та ініціативні групи Вінниці, які прагнуть зробити місто ще кращим.

Напрямки проектів:
1. Безпечне місто: безпека дорожнього руху, поводження в інтернеті, превентивна діяльність серед дітей та підлітків.
2.  Допитливе місто: неформальна, альтернативна освіта, спрямована на зацікавлення до навчання.
3.  Зручне місто: інфраструктурні проекти, що сприяють адаптації до потреб сучасного та комфортного міста
4.   Здорове місто: проекти спрямовані на популяризацію здорового способу життя
5. Екологічне місто: проекти, що направлені на вирішення проблем в галузі енергозберігання, екологічної економії та сортування сміття.

Остання дата подачі проекту: 24 лютого, 23:55
Дата подання проекту для попереднього перегляду: до 15 лютого! на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бюджет проекту: 10 000 – 20 000 грн.

Умови проведення конкурсу: див. посилання.
Для того аби подати проект, потрібно заповнити аплікаційну форму: див. посилання.

Проекти надсилати поштою ТА на електронну адресу:
21050, Благодійний фонд «Подільська громада» , А/С 8009, м. Вінниця. (з поміткою «на конкурс проектів») або м. Вінниця, вул. Брацлавська, 27 а, 1-й поверх. А також на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Запитання щодо конкурсу проектів: ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел. 61 20 72, 097 61 311 51 (Данілова Олена)

Конкурсна комісія відбирає 5 найкращих та найцікавіших проектів з усіх поданих.
Критерії оцінки проектів та максимальні бали за критеріями:

1.    Відповідність та актуальність проблеми (15)
2.    Інноваційність проектів (15)
3.    Наявність амбасадора (15)
4.    Залучення широкої аудиторії (10)
5.    Наявність команди та чіткого розподілу обов’язків (10)
6.    Власний внесок (10)
7.    Висвітлення діяльності в ЗМІ (10)
8.    реалістичність і обґрунтованість витрат за проектом. (10)
9.    конкретні результати в проекті (10)
10.  система моніторингу і оцінки поточних і підсумкових результатів проекту, ступінь контролю за проектом(5)
11.  Досвід реалізації проектів (5)