EnglishRussianUkrainian

Презентація роботодавця ПАТ "Миронівський хлібопродукт" у ВНТУ (Вінниця)

16 лютого 2017 року у ВНТУ відбулась презентація роботодавця - компанії ПАТ "Миронівський хлібопродукт". Компанія пропонує студентам-машинобудівельникам проходження практики на підприємстві в Ладижині. Особлива пропозиція - екскурсії для молоді!

Христина, представник ПАТ "Миронівський хлібопродукт", зацікавила гостей презентації розповіддю про торгівельні марки, які годують українців смачними і поживними продуктами: ТМ "Наша ряба", ТМ "Легко", ТМ "Бащинський". Студентів здивували масштаби компанії: 32 тисячі працівників, 1,5 млн тон мяса на добу! Кожен охочий на завершення зустрічі заповнив спеціальну анкету і увійшов у кадровий резерв підприємства.

Щоб пройти практику на підриємстві в Ладижині, необхідно звернутись до Христини (див. контакти на фото №6). Вона розгляне кожне резюме, а найкращих буде запрошено для проходження практики. Проїзд, проживання на перід практики оплачується компанією. Харчування - символічна 1 грн. на день!

ПАТ "Мироніський хлібопродукт" - сучасне підприємство, що працює у сферах: птахівцницто, м'ясопереробка та ін. Воно динамічно розвивається і докладає зусиль, щоб залучити до себе молодих талановитих працівників.

Подивитись вакансії можна за посиланням: http://www.mhp.com.ua/uk/career

Повний фотозвіт з презентації роботодавця ПАТ "Мироніський хлібопродукт" - див. альбом Фейсбук.

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg