Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

11 вакансій від деревообробної компанії

  • Автор: Super User

11 вакансій різного напрямку: від менеджерів до інженерів та кваліфікованих робітників - потребує деревообробна компанія із Закарпаття.11 працівників різного напрямку: від менеджерів до інженерів та кваліфікованих робітників - потребує деревообробна компанія із Закарпаття.

ТзОВ «К’Лен» - деревообробне підприємство з повним завершеним циклом виробництва, розташоване в гірському, екологічно чистому регіоні Західної України, пропонує наступних 11 вакансій для випускників ВНТУ та усіх бажаючих:

1) менемеджер зі збуту;
2) менеджер із закупівель;
3) інженер з якості;
4) інженер-технолог;
5) інженер-елетронік;
6) інженер-механік;
7) інженер-конструктор;
8) водій автонавантажувача;
9) токар-фрезерувальник;
10) слюсар-ремонтник;
11) верстатник.

Бажаючим звертатись до Василя Медулича, тел. +38 067 310 65 30, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТзОВ «К’Лен» - деревообробне підприємство з повним завершеним циклом виробництва, розташоване в гірському, екологічно чистому регіоні Західної України.
Географічне розташування (Закарпаття межує з чотирма країнами Східної Європи) сприяє динамічному економічному розвитку компанії.

Спеціалізація: - Виробництво меблевого щита з твердолистяних порід бука, дуба, ясена. Роздрібна та оптова торгівля. Географія продажів: Україна, країни Європи. - Виробництво меблів з дерева та текстильних виробів, з натуральних екологічних матеріалів. Розвиток мережі магазинів з еко-товарами для затишного та здорового облаштування житла. - Встановлення сходів під ключ. Індивідуальні проекти різного ступеня складності та дизайну. - Виробництво комплектуючих до сходів стандартних розмірів та за індивідуальними замовленнями. - Виробництво паливних брикетів типу RUF. Європейські стандарти.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна