11 вакансій від деревообробної компанії

11 вакансій різного напрямку: від менеджерів до інженерів та кваліфікованих робітників - потребує деревообробна компанія із Закарпаття.11 працівників різного напрямку: від менеджерів до інженерів та кваліфікованих робітників - потребує деревообробна компанія із Закарпаття.

ТзОВ «К’Лен» - деревообробне підприємство з повним завершеним циклом виробництва, розташоване в гірському, екологічно чистому регіоні Західної України, пропонує наступних 11 вакансій для випускників ВНТУ та усіх бажаючих:

1) менемеджер зі збуту;
2) менеджер із закупівель;
3) інженер з якості;
4) інженер-технолог;
5) інженер-елетронік;
6) інженер-механік;
7) інженер-конструктор;
8) водій автонавантажувача;
9) токар-фрезерувальник;
10) слюсар-ремонтник;
11) верстатник.

Бажаючим звертатись до Василя Медулича, тел. +38 067 310 65 30, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТзОВ «К’Лен» - деревообробне підприємство з повним завершеним циклом виробництва, розташоване в гірському, екологічно чистому регіоні Західної України.
Географічне розташування (Закарпаття межує з чотирма країнами Східної Європи) сприяє динамічному економічному розвитку компанії.

Спеціалізація: - Виробництво меблевого щита з твердолистяних порід бука, дуба, ясена. Роздрібна та оптова торгівля. Географія продажів: Україна, країни Європи. - Виробництво меблів з дерева та текстильних виробів, з натуральних екологічних матеріалів. Розвиток мережі магазинів з еко-товарами для затишного та здорового облаштування житла. - Встановлення сходів під ключ. Індивідуальні проекти різного ступеня складності та дизайну. - Виробництво комплектуючих до сходів стандартних розмірів та за індивідуальними замовленнями. - Виробництво паливних брикетів типу RUF. Європейські стандарти.