Вінницький ОЖК пропонує роботу випускникам ВНТУ

4 вакансії за різними спеціальностями пропонує Вінницький ОЖК студентам ВНТУ4 вакансії за різними спеціальностями пропонує Вінницький ОЖК студентам ВНТУ.

Вінницький ОЖК пропонує:

- 3 вакансії електромонтерів
Умови:
навчання в умовах виробництва
заробітна плата від 7000 грн.
5-тиденний робочий тиждень
робочий день від 8 до 17.15

- 1 вакансія лаборант хімічного аналізу
Умови:
заробітна плата 6600 грн.
позмінний режим роботи (з 8 до 20 або з 20 до 8 - в підсумку 15 робочих днів на місяць).

Бажаючим звертатись у відділ кадрів підприємства за адресою: 21034, Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 26, тел./факс: +38 (0432) 509-600, +38 (0432) 509-601, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приватне акціонерне товариство «Вінницький олійножировий комбінат» є одним з найбільших і найпотужніших підприємств світу з переробки олійних культур і виробництва рослинних олій та жирів в Україні