Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Організація та проведення виробничої практики для студентів 3-го курсу бакалаврату та 1-го курсу за скороч. терміном навчання

  • Автор: Super User

Інформація про виробничу практикуУВАГА! Важлива інформація про виробничу практику, на яку йдуть студенти ВНТУ у 2019/20 навчальному році!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 3-го курсу та 1-го курсу за скороч. програмою навчання!

Інформація про оганізацію та проведення виробничої практики

Відповідно до графіку освітнього процесу ВНТУ на 2019-20 навчальний рік студенти 3-го курсу проходять виробничу практику в період з 11 травня по 19 червня  2020 року (МС – з 8 червня по 18 червня 2020 року).

Що потрібно знати:

1.    Виробнича практика має повністю відповідати освітній програмі, за якою навчається студент.
2.    Організацією виробничої практики займається Інститут інтеграції навчання з виробництвом (ІнІНВ) через свої структурні підрозділи.
3.    Студенти проходять виробничу практику:
•    у навчально-виробничих центрах, майстернях та філіях кафедр університету;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за укладеними з університетом угодами;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за індивідуальними угодами, які студенти уклали самостійно в місцях прогнозованого майбутнього працевлаштування.
4.    Студенти можуть виконати навчальне навантаження (передбачене для виробничої практики - загалом 240 годин) достроково  у разі укладання індивідуальних угод з роботодавцями про стажування у другій половині дня відповідно до освітньої програми, за якою вони навчаються (бланк Договору про стажування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України на сайті ІнІНВ). Докладніше - див. тут.
5.    Перелік підприємств, організацій, установ тощо для проходження виробничої практики розміщений на сайті ІнІНВ.
6.    Місця проходження виробничої практики буде повідомлено студентам до початку весняної екзаменаційної сесії.
7.    Перед початком виробничої практики зі студентами буде проведено інструктаж з охорони праці та техніки безпеки (дата буде повідомлена пізніше).
8.    Для проходження виробничої практики студенти отримають направлення на підприємство та анкету в якості майбутнього звітного документа про результати виробничої практики.
9.    По завершенні виробничої практики студенти складають  диф. залік за результатами виробничої практики та окремі спеціальності - кваліфікаційний іспит з робітничої професії.
10.    Графік проведення диф. заліку та іспиту буде доведено студентам перед початком виробничої практики.

Якщо у вас є запитання, звертайтесь до викладача кафедри ІНВ, відповідального за факультет/інститут.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 216 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна