Організація та проведення виробничої практики для студентів 3-го курсу бакалаврату та 1-го курсу за скороч. терміном навчання

Інформація про виробничу практикуУВАГА! Важлива інформація про виробничу практику, на яку йдуть студенти ВНТУ у 2018/19 навчальному році!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 3-го курсу та 1-го курсу за скороч. програмою навчання!

Інформація про оганізацію та проведення виробничої практики

Відповідно графіку освітнього процесу ВНТУ на 2018-19 навчальний рік студенти 3-го курсу проходять виробничу практику в період з 6 травня по 21 червня  2019 року (МС – з 3 червня по 21 червня 2019 року).

Якою інформацією потрібно володіти:

1.    Виробнича практика повинна повністю відповідати робітничій професії, яка передбачена Ліцензією для тієї чи іншої бакалаврської спеціальності.
2.    Організацією проходження виробничої практики займається Інститут інтеграції навчання з виробництвом (ІнІНВ) через свої структурні підрозділи.
3.    Студенти проходять виробничу практику:
•    у навчально-виробничих центрах, майстернях та філіях кафедр університету;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за укладеними з університетом угодами;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за індивідуальними угодами, які студенти уклали самостійно в місцях прогнозованого майбутнього працевлаштування.
4.    Студенти можуть виконати навчальне навантаження (передбачене для виробничої практики - загалом 240 годин) достроково  у разі укладання індивідуальних угод з роботодавцями про стажування у другій половині дня відповідно до робітничих професій, якими вони оволодівають (бланк Договору про стажування згідно Постанови Кабінету Міністрів України на сайті ІнІНВ).
5.    Перелік підприємств, організацій, установ тощо для проходження виробничої практики розміщений на сайті ІнІНВ.
6.    Місця проходження виробничої практики будуть доведені студентам до початку весняної екзаменаційної сесії.
7.    Перед початком виробничої практики зі студентами проводять інструктаж з охорони праці та техніки безпеки (до 20 квітня 2019 року).
8.    Для проходження виробничої практики студенти отримають направлення на підприємство та анкету в якості майбутнього звітного документа про результати виробничої практики.
9.    По завершенні виробничої практики студенти складають  залік за результатами виробничої практики та кваліфікаційний іспит з робітничої професії.
10.    Графік проведення заліку та іспиту буде доведено студентам перед початком виробничої практики.

З питаннями необхідно звертатись до викладача кафедри ІНВ, відповідального за факультет/інститут.

На сайті один гість та відсутні користувачі