Організація та проведення виробничої практики для студентів 3-го курсу бакалаврату та 1-го курсу за скороч. терміном навчання (оновлено!)

Інформація про виробничу практикуУВАГА! Оновлення! Важлива інформація про виробничу практику, на яку йдуть студенти ВНТУ у 2019/20 навчальному році!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 3-го курсу та 1-го курсу за скороч. програмою навчання!

Наразі адміністрація ВНТУ розглядає різні варіанти проведення виробничої практики в умовах карантину, щоб обрати оптимальний та найбільш корисний для студентів.

З переліком заходів можна ознайомитись за посиланням.

Інформація про оганізацію та проведення виробничої практики

Відповідно до графіку освітнього процесу ВНТУ на 2019-20 навчальний рік, ОНОВЛЕНОГО  у зв'язку з карантином, студенти 3-го курсу проходять виробничу практику в період з 18 травня по 22 червня  2020 року (МС – з 08 червня по 19 червня 2020 року). Увага! Дати закінчення виробничої практики можуть бути змінені! Наразі - вказано станом на 05 травня 2020 р.

Що потрібно знати:

1.    Виробнича практика має повністю відповідати освітній програмі, за якою навчається студент.

2.    Організацією виробничої практики займається Інститут інтеграції навчання з виробництвом (ІнІНВ) через свої структурні підрозділи.

3.    Студенти проходять виробничу практику:
•    у дистаційній формі на платформах дистанційного навчання, у онлайн-програмах, на вебінарах тощо - даний варіант додано у зв'язку за карантинними заходами. Орієнтовний перелік дистанційних курсів - див. за посиланням. Інші варіанти практичних завдань під час виробничої практики надаватиметься викладачем, відповідальним за факультет;
•    у навчально-виробничих центрах, майстернях та філіях кафедр університету;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за укладеними з університетом угодами;
•    на підприємствах, в організаціях, установах регіонів України різної форми власності за індивідуальними угодами, які студенти уклали самостійно в місцях прогнозованого майбутнього працевлаштування.

4.    Студенти можуть виконати навчальне навантаження (передбачене для виробничої практики - загалом 240 годин) достроково  у разі укладання індивідуальних угод з роботодавцями про стажування у другій половині дня відповідно до освітньої програми, за якою вони навчаються (бланк Договору про стажування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України на сайті ІнІНВ). Докладніше - див. тут. Станом на 01 травня 2020 року даний пункт не актуальний!

5.    Перелік платформ дистанційного навчання, підприємств, організацій, установ тощо для проходження виробничої практики розміщений на сайті ІнІНВ.

6.    Місця проходження виробничої практики буде повідомлено студентам до початку  виробничої практики.

7.    Перед початком виробничої практики зі студентами буде проведено інструктаж з охорони праці та техніки безпеки. Увага! У зв'язку з карантином неможливо організувати інструктаж, тому кожен студент проходить його на підприємстві, фіксує свій підпис у відповідному журналі і надає цю інформацію викладачу кафедри ІНВ, відповідальному за факультет.

8.    Для проходження виробничої практики студенти отримають направлення на підприємство (направлення - лише для тих, хто іде на практику на підприємства). Студентам, які проходять практику дистанційно, направлення не потрібне.

9.    Звітним документом для виробничої практики є щоденник, який кожен студент скачує за посиланням, роздруковує і заповнює відповідно до виконуваних завдань.

10.    По завершенні виробничої практики студенти складають  диференційний залік за результатами виробничої практики та окремі спеціальності - кваліфікаційний іспит з робітничої професії.

11.    Графік проведення диференційного заліку та іспиту буде доведено студентам перед початком виробничої практики.

Якщо у вас є запитання, звертайтесь до викладача кафедри ІНВ, відповідального за факультет/інститут.

Прийднуйтесь до каналу Telegram "ВНТУ. Виробнича практика" @vntu_vpractica