Дві міжнародні освітні програми для викладачів та науковців ВНТУ - Польща і тур Європою

Викладачі та науковці ВНТУ мають можливість підвищити кваліфікацію у ЄСВикладачі та науковці ВНТУ мають можливість підвищити кваліфікацію у ЄС.

Програма 1. Науково-педагогічне стажування за програмою: «Організація навчального процесу, інноваційні технології, міжнародна та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (150 годин),  1-28 червня 2019 р., м. Новий Сонч, Польща.

Більше про стажування: див. файл.

Детальна інформація: http://www.wsb-nlu.edu.pl/Internship

Програма 2. Науково-освітній тур «Освіта в ЄС: зюйд-вест» 2-13 липня 2019р.
Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовно:
-         участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona» (з наданням сертифікату ESEI International Business School Barcelona);
-         колоквіум (тільки для медиків) «Досвід та перспективи поєднання традиційних та нетрадиційних методів в сучасній медицині» (з отриманням сертифікату, колоквіум проводить Асоціація AENA, Франція);
-         відвідування 10 вищих навчальних закладів в Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччині, Чехії;
-         8 науково-популярних лекцій-екскурсів дивовижними містами Європи;
-         6 лекцій по освітнім системам Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччини, Чехії;
-         тематичні науково-популярні, історичні художні та історико-біографічні фільми з одночасним лекційним супроводженням під час руху автобусу.
Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

Більше про програму: див. файл.

УВАГА! Якщо програма зацікавила, обов'язково дізнайтесь дедлайн реєстрації у долучених документах!