EnglishRussianUkrainian

Серія семінарів "Активна життєва позиція" - що турбує вінницьку молодь?

Cемінар "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив" для 1-3 курсів ВНТУПротягом грудня 2016-лютого 2017 відбулась серія семінарів "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". Їх учасниками стали студенти 1-3 курсів факультетів ЕЕЕМ та ІТКІ ВНТУ.

Під час семінару студенти озвучили проблеми, які їх турбують як активних громадян та жителів міста Вінниці. Згенеровано наступний перелік ідей для покращення якості життя вінничан:
1.    Допрацювати розклад руху громадського транспорту Вінниці через надвелике навантаження в ранкові години.
2.    Запровадити студентські проїздні квитки на три види транспорту.
3.    Створити якісні спортивні майданчики для занять футболом, баскетболом, волейболом.
4.    Провести рок-фестиваль ІТ, фестиваль Java-програмістів.
5.    Збудувати бігову доріжку навколо Вишенського озера.
6.    Відремонтувати водостоки Вінниці.
7.    Провести в місті інформаційну кампанію про важливість сортування сміття.
8.    Облаштувати територію дитячих садочків.

Студенти спробували написати листи-звернення до депутатів міської ради, згідно з пропозицією Олени Бурдейної, викладачки кафедри ІНВ ВНТУ. В листах описувалась виявлена проблема та озвучувались думки, як її можна подолати.

Наступний етап - підготовка проекту для конкурсу "Бюджет громадських ініціатив", який розпочався минулоріч з ініціативи вінницької міськради і триває й досі. Студенти здійснили "мозковий штурм", шукаючи оригінальні назви для своїх проектів та продумуючи методи їх рекламування серед жителів міста.

Відгуки учасників:

"Все чудово. Дякую".
"Такий захід є актуальним в наш час. Тому я задоволена. що відвідала саме його".

Фотозвіт з серії семінарів грудень 2016-лютий 2017:

Семінар Активна життєва позиція, для студентів ВНТУ

Друк PDF