EnglishRussianUkrainian

Вінницьке підприємство запрошує на роботу фахівців за 25 професіями

Робота у ВінниціПідприємство у Вінниці розширює виробництво та запроваджує новий проект, у якому  буде створено понад 2400 робочих місць за 95 спеціальностями. Випускники ВНТУ факультетів МТ, ЕЕЕМ та інших також можуть працевлаштуватись згідно набутих спеціальностей.

Державний концерн "Укроборонпром" Державне підприємство "45 експериментальний завод" потребує фахівців за наступними спеціальностями:
1.    Адміністратори системи. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта, бажано знання англійської мови.
2.    Економісти. Кваліфікаційні вимоги: Вища економічна освіта, бажано знання англійської мови.
3.    Фахівці енергетичної галузі. Кваліфікаційні вимоги: Вища спеціальна освіта.
4.    Фахівці з виготовлення автомобільних електроджгутів. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта автомобільного профілю легкових машин.
5.    Фахівці з ремонту автомобільної техніки військового призначення та виготовлення їх нових зразків. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта автомобільного профілю вантажних машин.
6.    Фахівці з ремонту легкої броньованої техніки. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта автомобільного профілю вантажних машин.
7.    Інженери автоматизованих систем керування виробництвом. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта, бажано знання англійської мови.
8.    Інженери комплектації устаткування і матеріалів. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
9.    Інженери логістики. Кваліфікаційні вимоги: Вища   технічна   освіта.   Бажано знання англійської мови
10.    Інженер-конструктор машинобудівної галузі. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
11.    Інженер-технолог машинобудівної галузі. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
12.    Інженер з об’єктивного контролю. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта, бажано знання англійської мови.
13.    Інженер з якості (ВТК). Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта, бажано знання англійської мови.
14.    Інженер-метролог. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
15.    Інженер з організації і нормування праці. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта, бажано знання англійської мови.
16.    Інженер з організації експлуатації і ремонту. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
17.    Інженер з комп’ютерних систем. Кваліфікаційні вимоги: Вища спеціальна освіта.
18.    Інженер з транспорту. Кваліфікаційні вимоги: Вища технічна освіта.
19.    Інженер-налагоджувальник верстатів з програмним керуванням. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта.
20.    Інженер-налагоджувальник стендів. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта.
21.    Фахівці зовнішньоекономічної діяльності. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта, обов’язкове знання англійської мови.
22.    Фахівці інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення. Кваліфікаційні вимоги: Вища спеціальна освіта, пріоритет зі знанням англійської мови.
23.    Фахівці холодно штампувального устаткування. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта.
24.    Фахівці плавлення металів та сплавів. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта.
25.    Фахівці з митного оформлення вантажів та товарів. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта, знання англійської мови.

Щодо вакансій звертатись:
21100, м. вінниця, вул. Стрілецька, 57
тел./факс (0432) 27 57 59, 27 69 48, 35 37 32
Державний концерн "Укроборонпром" Депжавне підприємство "45 експериментальний завод" (директор Чумак М. Ф.)

Державне підприємство «45 експериментальний механічний завод» входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром». Компанія працює у галузі оборонної промисловості:
- розробка та виготовлення озброєння і техніки,
- ремонт і модернізація техніки військового призначення
та ін.
Підприємство поглиблює співпрацю з українськими підприємствами і організовує співпрацю з іноземними партнерами та потребує кваліфікованих, освічених фахівців.

Друк PDF

verni.jpg