Про Штучний інтелект та машинне навчання - на семінарі від Стартап Школи Sikorsky Challenge м. Вінниця у ВНТУ

практичний семінар на тему Вхід - вільний для усіх, хто прагне більше дізнатись про штучний інтелект та машинне навчання.

Подія: практичний семінар на тему "Штучний інтелект та машинне навчання" в рамках проведення Стартап Школи Sikorsky Challenge м. Вінниця - ВНТУ

Спікер: провідний інженер ІТ-компанії "Спільна справа" Сергій Житанський.

Коли:  21 березня 2019 року (четвер) о 15.30

Місце:  ВНТУ, ауд 201 ГУК

Реєстрація: для участі необхідно надіслати емайл на <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.> з інформацією про ваше місце навчання та контактним номером телефону.

Більше інформації про Стартап Школи Sikorsky Challenge м. Вінниця у ВНТУ: див. сайт http://startup.vntu.edu.ua  .