Чого очікують від українських студентів німецькі роботодавці - тренінг у ВНТУ

Тренінг «Участь у міжнародних проектах: чого очікують від українських студентів німецькі роботодавці» - для працевлаштування за кордоном.

Подія: Тренінг «Участь у міжнародних проектах: чого очікують від українських студентів німецькі роботодавці»

Коли? 01 квітня 2019 р. о 14:30

Де? ВНТУ, Тренінговий центр (каб. 201 ГНК).

Для кого? Для студентів 2-4 курсів.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 2-ГО КУРСУ! Участь у тренінгу - частина додаткових завдань з "Навчальної практики", з якої відбудеться залік під час весняної сесії.

У програмі:

1. Інформація про те, які якості повинні проявляти ті, хто має бажання працювати за кордоном.

2. Презентоція Стипендіальної програми німецької економіки для України, яка пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії (Bosch, Bombardier, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу.
Участь у програмі безкоштовна. Всі видатки студентів покриваються Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та приймаючими підприємствами.

Більше інформації Ви зможете отримати за цим посиланням: http://stipendienprogramm-ukraine.de/en/

Організатор зустрічі – ІнІНВ та ТПП Україна.

Координатор проекту/тренер – Андрій Гончарук.