Стипендіальна програма німецької економіки для України

Стипендіальна програма німецької економіки для УкраїниІнформацію про стажування на потужних виробництвах Німеччини отримали студенти ВНТУ на зустрічі з представником стипендіальної програми.

01 квітня 2019 року студенти ВНТУ зустрілись з Андрієм Гончаруком - представником "Стипендіальної програми німецької економіки для України". Більше двох десятків слухачів дізнались про можливості, які  завдяки цій програмі мають активні і мотивовані молоді люди. Андрій розповів про особливості програми, успіхи його учасників, про те, які якості та уміння необхідно проявляти, йдучи на співбесіду у німецьку компанію. Зокрема, перевагою будуть активна громадянська позиція, знання іноземної мови та практичний досвід (хоча б мінімальний). Короткий фотозвіт зустрічі: див нижче. Розгорнутий фотозвіт - див. на сторінці Фейсбук.

Програма існує з 2015 року і вже більше 150 юнаків та дівчат скористались можливостями, які вона пропонує: стажування на потужних виробничих підприємствах Німеччини. Зокрема, вони працювали на: Bosch, Volkswagen, Bombardier, SAP  та ін. Більше інформації про стажування і програму: http://stipendienprogramm-ukraine.de

Стандартна тривалість стажування: від 3 до 5 місяів, початок - 1 лютого.

Пропозиція стипендіальної програми:

- стипендія 500 євро/міс або заробітну плату

- покриття витрат на переліт, житло, медичне страхування, трансфер

- віза - безкоштовна (так як програма є урядовою).

Хто може подавати заявку:

- студенти 3-5 курсів (вищі семестри - мінімум 2 повних роки навчання або ті, які закінчують 2-ий курс у цьому році)

- випускники та аспіранти до 30-ти років.

Одна з вимог: володіння англійською або німецькою мовами (сертифікат - не обов'язковий).

Час подання заявок: 01 травня 2019 року - 15 червня 2019 року.

Перелік документів: резюме (бланк завантажується зі сторінки програми), скан копії залікової книжки та власний переклад, виписка із залікової книдки, завірена у деканаті, для випускників - копія диплому з оцінками, інші документи за наявності (рекомендації, сертифікати дипломи, довідки та ін.)

Усі документи подаються англіською або німецькою мовою виключно у електронному вигляді і надсилаються одним PDF-файлом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Напрями навчання:

- управління відходами та утилізація

- зелена еконмоіка та навколишнє середовище

- енергетика та ВДЕ

- цивільне та промислове будівництво

- гірничодобувна промисловість

- мехатроніка

- машинобудування

- економіка

- комерційна діяльність

- банківська справа

- фінасни та страхування

- хімія та фармакологія

- комп'ютерні науки

- дизайн та архітектура

- право

- комунікація та ЗМІ

- географія

- сільське господарство

- с/г техніка

- менеджмент

- політологія

- соціологія

- транспорт та логістика та ін.

Організатори заходу: ІнІНВ, ТПП України.