EnglishRussianUkrainian

Конкурс проектів Євроклубів в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Конкурс проектів "ЄС: вибір молодого і покоління України"Активна молодь України має можливість долучитись до конкурсу на кращий проект енергетичної тематики серед Євроклубів України.

Конкурс проектів "ЄС: вибір молодого і покоління України" триває з 23 січня по 23 червня 2017 року. Тема проектів: питання ефективного використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні у контексті співпраці України та ЄС.

30 червня журі підведе підсумки конкурсу та визначить переможців. Автори 10 (3-5 членів від кожного Євроклубу) найкращих проектів будуть нагороджені спеціальним сертифікатами та стануть студентами Літньої школи в липні-серпні 2017 року.

В рамках літньої школи учасники:
- покращать навички керування проектами,
- отримають інформацію про освітні програми обміну з престижними університетами ЄС,
- познайомляться з однодумцями,
- весело проведетуть час в одному з найкрасивіших куточків України.

Більше інформації про умови конкурсу: http://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest

Друк PDF

vd41.jpg