Міжнародна конференція у м. Варна "Стратегія якості в промисловості та освіті"

міжнародна конференція Варна Болгарія, 2019Влітку у Болгарії для працівників освіти та науковців відбудеться конференція, включена у План МОН України.

Що: XV Міжнародна конференція "Стратегія якості в промисловості та освіті" (очна, заочна).

Де: Технічний Університет, м. Варна, Болгарія.

Коли: 3-6 червня 2019 р.

У програмі: обмін досвідом, налагодження контактів з колегами у сфері промисловості, бізнесу та освіти. На завершення усі отримають сертифікат про участь.

Також протягом конференції можна пройти стажування «Інтеграція науки та освіти в країнах Європейського Союзу. Досвід Технічного Університету Варни» с 31.05.19 по 09.06.19 г. об'ємом 4 кредити (120 академічних години).

Уся інформація про конференцію: див. архів.

Заявки на участь та матеріали направляти представникам оргкомітету у м. Дніпро:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (секретар конференції – Ступак Юрій Олександрович, к.т.н.)

моб. +38 067 2506026, +38 095 2547652

Тел/ факс +38 0562 47-18-87