ПОСПІШІТЬ!!! У ВНТУ ще триває конкурс з грошовою винагородою для архітекторів та дизайнерів

Архітектурний конкурс, Вінниця, ВНТУ, 3Д-графіка, 3D-графікаУ ВНТУ триває архітектурний конкурс дизайн-проектів. Долучитись до конкурсу можуть студенти та працівники навчального закладу, а також - професійні архітектори та усі, хто має талант до 3Д-дизайну. Дедлайн реєстрації: 25 березня 2017 р.

Тема конкурсу: модернізація фасадів і благоустрою території Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) по вул. Хмельницьке шосе,95, Вінниця.

Термін проведення: 20.12.2016 – 20.04.2017р.

Дедлайн реєстрації: 25 березня 2017 р.

Преміальний фонд
Перша премія – 5 000 грн. і диплом 1 ступеню.
Друга премія – 3 000 грн. і диплом 2 ступеню.
Третя премія - 1 000 грн. і диплом 3 ступеню.
Усі інші учасники конкурсу нагороджуються дипломами.

Реєстрація: звернутись до відповідального секретаря Кравцової Ірини Вікторівни, тел. 598-629 електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Куди подавати конкурсні проекти: Хмельницьке шосе, 95, кабінет №2139 ЕТВ (НК №2), м. Вінниця, Україна, 21021.

Кінцевий термін подання конкурсних проектів: 21.04.2017 р. до 15.00 год. за київським часом.

Мета конкурсу: Пошук архітектурних та дизайнерських рішень об’єктів ВНТУ відповідно до їх значення і ролі в середовищі міста направлених на можливість їх подальшої реалізації.

Учасники конкурсу: запрошуються професійні архітектори, дизайнери, архітектори ландшафту, спеціалісти з містобудівного проектування, студенти архітектурних і мистецьких закладів одноосібно чи у складі авторських колективів.

Реєстраційний внесок за участь у конкурсі не стягується.

Завдання конкурсу, архітектурно-планувальні вимоги, склад вихідних матеріалів, склад проекту, вимоги до оформлення - див. посилання 1, 2, 3

Програми та умов конкурсу: http://vntu.edu.ua/uk/public-info/public2016.html

Контактна особа: відповідальний секретар конкурсу Кравцова Ірина Вікторівна, тел. 598-629 електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На сайті один гість та відсутні користувачі