EnglishRussianUkrainian

Реєстрація на міжнародну конференцію про роль жінок-лідерів у вищій освіті (Бонн, Німеччина)

Міжнародна конференція, Німеччина, Бонн, літо 2017Біля 100 представників вищих навчальних закладів Європи збереться на міжнародну конференцію "Жіноче лідерство та управління вищої освіти в країнах, що розвиваються", яка відбудеться влітку 2017 року. Українські представники освіти також запрошені.

Міжнародна конференція "Жіноче лідерство та управління вищої освіти в країнах, що розвиваються" відбудеться 28-29 червня 2017 року.

Місце проведення: м. Бонн, Німеччина.

Учасники: представники навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, донорських організацій.

Мета конференції: виявлення бар'єрів в справі досягнення гендерної рівності в управлінні вищою освітою, а також обговорення позитивних (і негативних) практики з усього світу.

Реєстрація на конференцію:
1) заповнити аплікаційну форму (бланк - за посиланням);

Термін подачі заявок: до 31 березня 2017 року.

Конференція організована в рамках проекту "Діалог із стратегій інноваційного вищої освіти (DIES)" - Програма, яка спільно проводиться Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та німецькими ректорами.

Докладніше про програму конференції - див. файл.

Друк PDF

molodoj_predprinimatel.jpg