Для педагогів та науковців ВНТУ – стажування у Варшаві

Європейська ліга професійного розвитку організовує педагогічне та науково-педагогічне стажування працівників закладів вищої освіти.«Європейська ліга професійного розвитку» організовує педагогічне та науково-педагогічне стажування працівників закладів вищої освіти.

Захід: стажування : «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Місце: Університет Collegium Civitas Варшава, Польща.

Дати проведення: 20 червня по 11 липня 2019 року.

Кого запрошують: педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів І - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності.

Мета стажування: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з двох модулів:
Модуль 1. Дистанційне навчання (20 червня - 6 липня 2019).
Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.
Модуль 2. Виїзний модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща ( 9-11 липня 2019).

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

Дедлайн подачі заявок: 01 травня 2019 р.

Кожному учаснику стажування видається сертифікат про довготривале стажування терміном 108 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел..: +38063 333 9152, або на сайті https://elpod.com.ua/stazhuvannya

Детальна програма виїзного модулю і тематичний план стажування - див. файл.