Для дітей 11-16 років - можливість провести канікули у Міжнародній Літній Школі "Навчання & Розвиток”

"БАЛТІЙСЬКІ КАНІКУЛИ": захоплюючі канікули для підлітків від 11 до 16 років!

Організатор: Міжнародна Літня Школа  "Навчання & Розвиток”- International Summer School "Developing & Training"  (Украина-Польша-Германия)

ПРО ТАБІР
БАЛТІЙСЬКІ КАНІКУЛИ - захоплююча програма для підлітків у Міжнародній Літній Школі "International Summer School "Developing & Training”! Програма реалізується у партнерстві із зарубіжними університетами - Ягелонський університет (м Краків, Польща), Університет м. Щецин (Польща), Вища Школа Публічної Адміністрації (Щецин, Польща), Берлінський Університет імені Гумбольдта (Берлін, Німеччина), Академія Поморська в Слупську (Слупськ, Польща), Гданський університет (Гданськ, Польща), Вища школа соціальної психології (Сопот, Польща), Варшавський університет (Варшава, Польща) Варшавський університет (Польща), що відкриває для учасників широкі можливості не тільки дивовижної подорожі по історичних місцях Європи, відпочинку на Балтійському морі, але й ознайомлювальних візитів до кращих європейських університетів.

ЗМІНИ
1-а зміна:    1 - 12 липня  2019 року
2-в зміна:    15 - 26 липня 2019 року

РОЗМІЩЕННЯ ТАБОРУ/Машрут:  Київ-Краків-Щецин-Берлін-Слупськ-Сопот-Гданьск-Варшава (Україна-Польща-Німеччна)

ПРОЖИВАННЯ  -  готель міжнародної мережі IBIS та університетський академічний готель

ПРОГРАМА:
• освітня програма «Університет майбутнього» (10 год.);
• візити до кращий університетів Польщі та Німеччини, профорієнтаційні інтереси (4 год.);
• професійно-орієнтоване тестування і креативні профорієнтаційні ігри цикл розвиваючих тренінгів (20 год.):        «Я - лідер», «Тайм-менеджмент: вмію керувати своїм часом», «Ефективна комунікація: розвиток емоційного інтелекту», «Тренінг креативності», «Ейдетика: як розвинути пам'ять» та ін. (20 год.);
·  мовна підготовка (від 20 год.);
• розмовні клуби англійської мови (Speaking Club), основи польської мови (з носіями мови);
• інший відпочинок і справжні літні враження: Балтійське море (м Устка., м. Гданськ), смажений балтійський дорж (тріска)) і справжні балтійські гофри, найвища вежа в Європі, та ін .;
• оздоровчий відпочинок (річка Одра, Балтійське море).

ЕКСКУРСІЇ: Королівський замок Вавель, Магічний Казімєж, Музей "Фабрика Шиндлера", Музей сучасного мистецтва МОСАК, Ворота-Кран (Журав), Ратуша, Великий млин, Костел Св. Діви Марії, Музей "Будинок моря", Палац князів Поморських в Слупську і Щецині, вежа Відьом, Лицарські замки, Оглядова вежа таі ін.

ХАРЧУВАННЯ: 3-разове харчування (сніданок, вечеря - шведський стіл, обід - комплексний)

ЦІНА:  750 євро.

У вартість включено: візовий, документальний та організаційний супровід; медичне страхування; проживання; 3-разове харчування; навчальна й тренінгова програми; 3 програмні екскурсії.
Екскурсійна програма і трансфер в Німеччині сплачується окремо. Візовий супровід (за потребою, 50 євро). При групових заявках передбачені знижки від 5 до 10%.

ТРАНСФЕР  Київ-Краків і Варшава-Київ – включений у вартість.

ІНФОРМАЦІЯ (реєстрація, заявки, організаційна допомога): за тел.: 044-360-86-22, 044-257-20-21, 094-925-56-22, 067-196-28-14

З повагою,

Оргкомітет