"CRH Ukraine" та Подільський цементний завод презентували себе студентам ВНТУ

Подільський цементний завод запрошує студентів ВНТУ на стажування, практику, роботу.Представники "CRH Ukraine" та Подільського цементного заводу запрошують студентів та випускників ВНТУ на стажування, практику, роботу.

20 травня 2019 року до ВНТУ завітали представники Подільського цементного заводу "CRN Україна". Студенти та випусники університету, які стали учасниками зустрічі, дізнались про програми стажування, які пропонує завод, про вимоги до потенційнийх стажерів та про програму професійного розвитку, спеціально розроблену для ефективного оволодіння фаховими знаннями та навичками.

Більше інформації про пропозиції стажування за програмою ""Students and Graduates Pipeline Program 2019-2020 CRH Ukraine"" - див. у розділі "Віртуальна біржа праці".

Більше інформації про підприємство - див. сайт http://www.crhukraine.com/