EnglishRussianUkrainian

Вакансія в Польщі - компанія шукає спеціаліста з технічною освітою

Вакансія - Спеціаліст з технічно-сервісного обслуговування - ПольщаПольська компанія запрошує на роботу осіб з технічною освітою. Вакансія стосується факультетів машинобудування, енергетики та ін. ВНТУ.

Назва вакансії: спеціаліст з технічно-сервісного обслуговування.

Компанія: SMF Poland Sp. z o.o., виробництво промислових машин та різноманітного промислового обладнання.

Місце роботи: Швіднік, Воєводство Люблінське, Польща.

Обов’язки: обслуговування та ремонт промислового обладнання виробництва пластикових пляшок.

Вимоги:
- технічна освіта;
- базові знання в області електрики;
- вміння читати технічні креслення;
- креативність, самостійність, оперативність, комунікабельність та уміння працювати в команді;
- водійські права категорії Б;
- англійська мова на розмовному рівні.

Компанія пропонує:

- кар’єрні перспективи;
- офіційне працевлаштування;
- участь в розробці та впровадженні нових технологій;
- високий рівень самостійності, мінімальна підзвітність.

SMF Poland Sp. z o.o. має багаторічний досвід та велику кількість успішно реалізованих проектів. Машини, які виробляються на підприємстві, працюють більш ніж в 200 країнах на всіх континентах.

Скачати документ - пропозицію про працевлаштування SMF Poland Sp. z o.o. - у форматі pdf.

Друк PDF

molodoj_predprinimatel.jpg