Добірка програм стажування та семінарів за кордоном - весна 2017 р. від IМАНС

Семінари, школи англійської мови,  програми стажування за кордоном, весна, 2017Весною 2017 р. триває реєстрація на ряд актуальних закордонних програм стажування, семінарів, школи англійської мови для студентів та професорсько-викладацького складу ВНТУ.

Добірку закордонних семінарів та програм стажування підготував Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці, www.imans.eu.

Стажування для аграріїв + школа з англійської мови, Фінляндія.
Тривалість: 23 – 29.04.2017 р.
Програма: включає 25 ак.год. вивчення англійської мови, візити до фермерських господарств: птахоферма, свиноферма, коренеплодова ферма, фірма з виробництва сільгоспмашин, завод з виготовлення консервованої продукції, а також зустріч у мерії м. Гуйттінен з представником відділу сільського господарства щодо політики в сфері аграрного комплексу.
Вартість: оргвнесок 283 євро (проживання, дворазове харчування, сертифікат про знання мови, сертифікат про стажування 108 год.).
Більше про організаційні питання, програму: див. файл.

Семінар по освітніх можливостях для молоді у м. Варшава, Польща.
Тривалість: 10-13.04.2017 р.
Програма: передбачаються зустрічі з Польською академією соціальних наук, Фундацією АДД, Вищою школою інформатики, Університетом соціальних та гуманітарних наук, Університетом Степана Вишинського, тренінг щодо грантових можливостей фінансування досліджень в Польщі.
Вартість: оргвнесок 150 євро + 650 грн (проїзд, проживання, дворазове харчування).
Крайній строк запису на візу - 31.03.2017.
Більше про організаційні питання, програму: див. файл.

Семінар “СТAЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ”, Відень, Австрія.
Тривалість: 09-13 травня 2017 р.
Програма: передбачаються візити в ООН, ОБСЄ, представництво Європейської комісії в Будапешті.
Вартість: оргвнесок 225 євро + 650  грн (проїзд, проживання, сніданки, екскурсії).
Більше про організаційні питання, програму: див. файл.

Стажування в сфері бізнесу + школа з ділової англійської мови, Фінляндія.
Тривалість: 23 – 29.04.2017 р.
Програма: включає 25 ак.год. вивчення англійської мови, брифінг в мерії м. Гуйттінен щодо юридичних нюансів функціонування підприємств у Фінляндії: реєстрація, дотації, оподаткування та ін., чотири візити на інноваційні підприємства, що спеціалізуються на промисловому виробництві, в аграрній сфері, на виготовленні продуктів харчування, інформаційна зустріч на економічному факультеті Університету Турку.
Більше про організаційні питання, програму: див. файл.

Школа з англійської мови + стажування для освітян, Фінляндія.
Тривалість: 01-07.05.2017р.
Програма: включає 25 ак.год. вивчення англійської мови, а також зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен, візити до дитячого садка, початкової школи, гімназії, Університету прикладних наук Сатакунти.
Оптимальний строк запису на отримання віз 15.04.2017.
Більше про організаційні питання, програму: див. файл.

Більше про програми Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці ІМАНС:
Тел. +380630312930
www.imans.eu