Альпійські канікули для підлітків 11-17 років

Підлітків на АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИПідлітків на "АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ" запрошує міжнародна літня школа "Навчання & Розвиток”_International Summer School "Developing & Training" (Україна-Швейцарія-Німеччина).

«АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ» - захоплююча програма для підлітків (11-17 років) у Міжнародній літній школі "International Summer School "Developing & Training”!! Програма реалізується у партнерстві із зарубіжними університетами - Університет м. Констанц (Німеччина), Інститут Гумбольдта (Німеччина), Педагогічний університет м. Цюрих (Швейцарія), Варшавський університет (Польща), що відкриває для учасників широкі можливості не тільки дивовижної подорожі до німецьких і швейцарських Альп, найвпливовіших європейських столиць сьогодення, навколо Боденського озера, історичними місцями Середньовічної Європи, але й – ознайомлювальних візитів до кращих європейських університетів.

ЗМІНИ
1-а зміна:    1 - 12 серпня 2019 року
2-а зміна:    15 - 26 серпня 2019 року

РОЗМІЩЕННЯ ТАБОРУ (Машрут):  Київ - Цюрих - Констанц (Україна - Швейцарія - Німеччина)

ПРОЖИВАННЯ  -  готель міжнародної мережі IBIS та університетський академічний готель

ПРОГРАМА:

«АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ» Міжнародної літньої школи «Навчання і Розвиток» - це:
•       літній ознайомлювальний навчальний тур (SUMMER STUDY TOUR) для школярів в Університеті                 м. Констанц - одному з найкращих європейських і світових університетів останнього десятиліття;
•       відвідування факультетів, демонстраційних занять, навчальних та наукових лабораторій;
•       відвідування Кібер-Бібліотеки Університету;
•       надзвичайна можливість інтенсивного ознайомлення з основами і освоєння німецької та англійської мов з технологій і підручниками Гумбольдт-Інституту;
•       екскурсійні подорожі по історичних місцях і околицях м. Констанц;
•       тренінги для школярів - «Тайм-менеджмент: вмію керувати своїм часом», «Ейдетика: розвиваємо пам'ять», «Розвиток уваги», «Лідерство: як стати лідером», «Ефективна комунікація" та ін.;
•       ознайомлювальна екскурсія до м Цюріх (Швейцарія) і візити до провідних університетів;
•       альпійська подорож навколо Боденського озера (Bodensee), відвідування островів Майнау, Райхенау, Lindau Island, каскаду термальних джерел;
•       спілкування з однолітками з України, Німеччини та Польщі;
•       отримання Сертифікату участі та набутих навичок;.
•       кажного дня - 2 акад.год. - граматика та Speaking Club (англійська та німецька мови).

Форма навчання - практичні заняття, тренінги, розмовні клуби, екскурсії, пізнавальні квести та ін.

ХАРЧУВАННЯ: 3-разове харчування (сніданок, вечеря - шведський стіл, обід - комплексний)

ЦІНА:  850 євро.

У вартість входить: візовий, документальний та організаційний супровід; медичне страхування; проживання; 3-разовое харчування; навчальна й тренінгова програми; 3 програмні екскурсії.

ТРАНСФЕР   Київ-Констанц-Київ – сплачується окремо.

ІНФОРМАЦІЯ (реєстрація, заявки, організаційна допомога): за тел.: 044-360-86-22, 044-257-20-21, 094-925-56-22, 067-196-28-14

Підлітків на АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ