EnglishRussianUkrainian

Стажування у Німеччині для студентів під час літніх канікул

Стажування у Німеччині для студентів, робота під час літніх канікулЛітні канікули - час, коли можна попрактикуватись у іноземній мові під час працевлаштування за кордоном. Стажування у Німеччині для студентів - це робота у сфері торгівлі, туризму, побутових послуг.

У м. Росток (Німеччина) триває програма "Стажування для студентів під час літніх канікул в Німеччині". Молодим людям пропонують офіційне працевлаштування у компаніях зі сфер торгівлі, туризму, гастрономії та ін.

Умови працевлаштування: надається робочий дозвіл  Міністерства праці Німеччини, що гарантує безпеку та легальність.

Хто організовує: компанія "Jeople", м. Росток, Німеччина.

Хто може звертатись: студенти очної форми навчання не останніх курсів.

Вимоги до працівників-стажерів: знання німецької мови - рівні B1, B2, C1.

Стажування у Німеччині для студентів, робота під час літніх канікулБільше про компанію "Jeople": див. сайт http://www.jeople.de

Друк PDF

keyboard.jpg