EnglishRussianUkrainian

Науково-педагогічне стажування в Іспанії

Стажування в ІспаніїНауковців, викладачів та студентів запрошують на науково-педагогічне стажування в Іспанії.

Подія: ESEI International Business School Barcelona «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу, організація навчального процесу та інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona»

Докладно: сайт http://www.eseibusinessschool.com/

Дати: 29 червня – 10 липня 2017 р. (12 днів, сертифікат 108 годин)

Загальна вартість: гривневий еквівалент 650 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 500 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю, в Барселоні. Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.

Як подати заявку: необхідно надіслати заявку (скачати бланк заявки) та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
УВАГА!
1. Дедлайн реєстрації: до 15 квітня 2017 р.
2. Обов'язково вказати Тему листа: Стажування-Барселона Прізвище та Ім’я учасника.
3. Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника); Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

Програма стажування містить три модулі:
Модуль 1. Програми підготовки управлінського персоналу найвищого рівня (36 годин).
Модуль 2. Організація навчального процесу (36 годин).
Модуль 3. Інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona: інтеграція науки та практики (36 годин).

Більше інформації про участь у програмі трансферу та стажуванні, документи для оформлення візи та ін. - див. файл.

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg