Казахстан запрошує на навчання для отримання ступеня бакалавра та магістра з ряду спеціальностей

Майже 200 стипендій надає Республіка Казахстан для навчання українців.

Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій іноземним студентам, в тому числі українцям, для навчання у закладах вищої освіти Казахстану (фінансуються Урядом країни). Зауважуємо, що у 2019 році запропоновано місця для здобуття освіти на таких освітніх рівнях: «Бакалавр» - 25 місць, «Магістр» - 125 місць, «Доктор філософії» -10 місць.

Прийом онлайн заявок буде здійснюватися до 19 липня 2019 року (веб-портал: www.enic-kazakhstan.kz ). Оператором відбору є Центр Болонського процесу та академічної мобільності Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан (е-таіі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; номер телефону: 8 10 (7172) 287526).