42 вакансії пропонує студентам та випускникам ВНТУ компанія "Електропривод"

Практика та працевлаштування очікує студентів ВНТУ на підприємстві із Запоряжжя.Практика та працевлаштування очікує студентів ВНТУ на підприємстві із Запоряжжя.

Компанія «Електропривод» 24 роки розробляє, виробляє та поставляє індустріальні комплектні електроприводи, яких потребують 6-ть галузей промисловості, виконує 2 типи ремонтів і 2 типи модернізації електроприводів, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів. На сьогоднішній день роботи з виробництва й поставки електроприводів, розробці проектів, договірні компанії, ведуться в 22-х країнах Східної півкулі.
У структурі компанії 3 дивізіони, які містять у собі: 6 бригад зовнішньо-економічної діяльності, 3 бригади інженерних розробок, інженерно-промисловий комплекс.
Комерційна дирекція, бригади інженерних розробок і інженерно-промисловий комплекс компанії «Електропривод» розташовані в м. Запоріжжя.

Пропозиція студентам 1-5 курсів і випускникам з метою проходження практики й працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі:
- Менеджер зовнішньоекономічної діяльності - 4 вакансії;
- Інженер-маркетолог - 6 вакансій;
- Інженер-електромеханік -13 вакансій;
- Технік-електромеханік -17 вакансій;
- Менеджер з ресурсів - 2 вакансії.

Компанія надає:
- Lanch, Dinner - за рахунок компанії
- Гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії
- Робота під час практики оплачується
- Відрядження у Східну півкулю для штатних співробітників
- За домовленістю, можлива часткова оплата за практику на рахунок навчального закладу.

Вимоги до претендентів: абсолютне здоров'я, енергійність, позитив.

Розмовні мови вітаються: Англійський, Арабський, Гінді, Урду, Польський, Фарсі, Турецький, Румунський, Іспанський, Французький.

По вакансіям менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік - стать чоловіча.

Критерії відбору персоналу: бажання працювати, порядність, здатність до навчання, готовність дотримуватись правил компанії.

Бажаючі можуть звертатись за адресою: 69008, м. Запоріжжя, Південне шосе, 77-а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +38 050 656 03 41, +38 093 130 04 90