Науково-педагогічне стажування у Польщі для працівників ВНТУ

Викладачів та науковців  ВНТУ у Польщу запрошує Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки СПЕЙСТАЙМ.

Подія: IV Міжнародний науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

Дата: 26-30 листопада 2019 р.

Місце проведення: Новий Сонч, Польща

Запрошують до участі: для викладачів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота вWyższa Szkoła Biznesu - National-LouisUniversity» (180 годин, 6 кредитів ECTS) 29 жовтня – 29 листопада 2019 р. (з 29жовтня по 25листопада– дистанційна форма, з 26 по 29 листопада – очна), м. Новий Сонч, Польща.

Детальна інформація в доданих файлах - файл 1, файл 2