Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Конференція та стажування в National-Louis University в Польщі

  • Автор: Super User

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації за кордоном, Новий СончНауковців та викладчів ВНТУ, а також студентів (їх - безкоштовно), запрошують у Новий Сонч на конференцію.

Подія: IV Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

Дата: 26-30 листопада 2019 р.

Місце: Новий Сонч, Польща

Організатор: Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University http://www.wsb-nlu.edu.pl/  за інформаційної підтримки Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME

Голова організаційного комітету: Dariusz Woźniak Dr of Economics, Rector Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland)

Секції
    Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
    Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
    Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).


ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК КОНФЕРЕНЦІЇ
26 листопада. Вівторок.
Прибуття в Новий Сонч.
14.00 – 17.00 Реєстрація учасників конференції (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).
27 листопада. Середа.
10.00 – 10.30 Відкриття конференції.
10.30 – 13.00 Пленарне засідання (перша частина).
13.00 – 13.30 Кава-брейк.
13.30 – 15.00 Пленарне засідання (друга частина).
15.00 – 17.00 Час для індивідуальних консультацій, дискусій.
28 листопада. Четвер.
10.00 – 13.00 Секційні засідання
13.00 – 13.30 Кава-брейк
13.30 – 15.00 Секційні засідання.
29 листопада. П’ятниця
Час для індивідуальних консультацій, дискусій, відпочинку.
18.00 – 20.00 Урочиста вечеря.
30 листопада. Субота.
Виїзд учасників конференції.

УМОВИ УЧАСТІ
Вартість участі у конференції складає 80 євро. Термін сплати участі у конференції – 1 листопада 2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити участь у конференції по приїзду в університет.
Для студентів віком до 25 років (бакалавріат та магістратура), які безпосередньо очно беруть участь у конференції, участь у конференції – безкоштовно!
Доплата за кожного співавтора, якщо він безпосередньо приймає участь у конференції – 60 євро, якщо дистанційно – 40 євро. Співавтору теж надається сертифікат та програма. Наукові керівники студентів прирівнюються до співавторів.
За підсумками конференції учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей протягом місяця будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено в бібліографічному репозиторії Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University. Збірнику надається ISBN.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ
Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.
З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26 - 30 листопада 2019 р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 185 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів – Новий Сонч – Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3-4 зірки (чотири ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.
З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 096 83 177 94

СТАЖУВАННЯ
Бажаючі мають можливість пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (180 годин) 29 жовтня - 29 листопада 2019 р. Вартість проходження стажування складає 150 євро. Деталі щодо стажування дивіться на сайті університету: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index
Для проходження стажування участь у конференції не обов’язкова.
Дистанційна частина стажування (з 29 жовтня по 25 листопада) містить у собі: вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету; ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається); робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається); ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.
Очна частина стажування (з 26 по 29 листопада) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.
Термін подання заявок на стажування – до 15 жовтня 2019 року.

Контакти:
Консультації та питання: Natalia Gut, International Projects Coordinator
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація - у файлі 1 та файлі 2!

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 157 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна